איך להזמין הסעות לגיל השלישי

הסעות הם שירות נפוץ בישראל – הסעות לעבודה, הסעות לאירועים, הסעות לנופשים וטיולים ועוד. חברות הסעות רבות הבינו שכדי לתת שירות מעל המצופה, הן צריכות להתאים את עצמן לקהלים השונים, ובראשם קהל צעיר וכן קהל אשר זקוק להסעות לטובת הגעה לאירועים או טיולים שונים. משום מה, קהל הקשישים הוא כזה שנוטים להתעלם ממנו, למרות שהוא הקהל שזקוק ביותר לשירות של הסעות מסיבה של חוסר ניידות.

תור בוס – קשובים לצרכי הנוסעים בגיל השלישי

בתור בוס מאמינים, שחברת הסעות טובה היא כזאת שנותנת שירותי הסעות לכל סוגי הקהלים, כולל כולם. חברת הסעות צריכה שתהיה לה את האפשרות לענות לצרכי אנשים מוגבלים וכן אנשים מבוגרים, על מנת לתרום ליצירה של חברה שוויונית המכבדת את כולם, ובפרט את אלה שזקוקים לשירות באופן משמעותי. לכן, חברת תור בוס מפעילה שירות המותאם לצרכים של אנשים מוגבלים ואנשים מבוגרים, בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

מה חשוב שחברת הסעות תספק בהסעות לגיל השלישי?

  • נהג סבלני ואדיב - במקרים רבים, אנשים מבוגרים זקוקים ליותר תשומת לב וסבלנות. הם לא שומעים כל-כך טוב, יש להם דרישות מיוחדות והם צריכים עזרה פיזית בלרדת ולעלות להסעה. נהג אדיב וסבלני הוא המפתח לנסיעה חיובית. כשמדובר בהסעה לאירוע משמח או לטיול, ביכולתו של הנהג להפוך את היום כולו ליום טוב אפילו עוד יותר.
  • מקומות מיוחדים עבור כיסא גלגלים– רכבי הסעות לגיל השלישי צריכים להיות מונגשים בהיבטים של מקומות עבור כיסאות גלגלים על מנת שכלל הנוסעים יוכלו ליהנות מנסיעה נוחה ולהרגיש שרואים אותם חלק מקבוצה.

  • רכבים מותאמים - בין אם מדובר בנסיעה ארוכה לים המלח או לחרמון ובין אם מדובר בנסיעה קצרה לפעילות בקרבת מקום, יש צורך ברכב מתאים מבחינת הגודל והאבזור שלו. בנוסף, חשוב שרכב ההסעות יאפשר עלייה וירידה נוחה וקלה מהרכב כדוגמת מדרגה נמוכה.

  • ציוד נלווה - בנוסף למרחב ברכב על מנת למקם בו כיסא גלגלים, יש צורך במעלית ייחודית להרמת הכיסא מהמדרכה. חשוב לזכור, שאנשים מבוגרים אשר מסתייעים בכיסא גלגלים, לא תמיד אוהבים לבקש עזרה או להרגיש שהם נטל עבור החברה. דאגה לפתרונות עבורם מבעוד מועד, הופכת את החוויה שלהם להרבה יותר נעימה.
  • שירות אדיב משלב הזמנת ההסעה ועד הורדת אחרון הנוסעים - כשנותנים שירות לגיל השלישי, חשוב לשמור על אמפתיה ואדיבות בכל אחד משלבי ההתקשרות – החל משלב קבלת הצעת המחיר והיכולת לתת פתרונות מגוונים, ועד שאחרון הנוסעים ירד מהרכב בשלום.
  • מגוון רכבים בגדלים שונים - אנשים מבוגרים זקוקים למרחב גדול יותר, בין אם בגלל שהם מגיעים עם כיסאות גלגלים, מקלות הליכה וחפצים אחרים, ובין אם בגלל העובדה שהם זקוקים למקסימום נוחות. חשוב שיהיה לחברת ההסעות מגוון רכבים שמתאים לסוגים שונים של נסיעות.
  • עמידה בתקני בטיחות מחמירים - רכבי הסעות זקוקים לאישורים על מנת להסיע אנשים. כשמדובר בהסעות עבור הגיל השלישי, הדבר נכון על אחת כמה וכמה. כשבוחרים בחברת הסעות, חשוב לוודא שהיא מצוידת בכל האישורים הנדרשים ועומדת בתקני הבטיחות על מנת לשמור על בריאותם של הנוסעים.

הגיל השלישי זקוק ליותר

לסיכום, מלבד עמידה בתקנים ומגוון של רכבים מצוידים, חברת הסעות טובה צריכה לספק אוזן קשבת לצרכים של אנשי גיל הזהב. ההקשבה והאדיבות היא מילת המפתח, וחשוב לבחור בחברה אשר תעשה הכל על מנת לספק לנוסעים תחושה טובה ושהם במרכז העניינים ובמרכז תשומת הלב.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.