בתי אבות בצפון

כל מבוגר בחייו מגיע למצב הוא צריך להחליט באם לעבור לבית אבות, דיור מוגן או שמא להישאר עד יומו האחרון בביתו הפרטי, העניין הוא לדעת באיזו צורה בחייו המבוגרים ירגיש המבוגר בסביבה טבעית ונעימה לסביבה. בית אבות אמור להיות מקור טבעי ביותר לחייו של המבוגר, לדעת שיש מקום לפנות אליו ועדיין להרגיש בבית לא משנה כמה רחוק פיזית המקום לאדם.

בתי אבות רבים הבינו את ההרגשה של הקשישים והחסרי עצמאות והפכו את מקום בתי האבות לדבר מרגש יותר וחשוב יותר בכל הקשור להרגשת האדם במקום, בית אבות יכול להיות מלא בפעילויות ובשירותים אשר הופכים את בית האבות למקום אישי ואינטימי יותר. בתי אבות בצפון לקחו את רעיון האינטימיות למקום רחוק יותר בפועל, מצב בו בית האבות הופך למקום אמנם רחוק פיזית אבל מבחינה רוחנית נורא מקורב למבוגר. הצפון ידוע כמקום שורר שקט ושלווה לכל היושבים בו, לדעת רוגע בצורה של מוכרת לכל אותם אלו שמגיעים מהמרכז, מבוגרים רבים עוברים לישון תחת אותן קורות גג של בתי אבות בצפון למען השקט והשלווה הידועה במקום, אף על פי שהמקום מרוחק פיזית מהמקום הטבעי של המבוגר, עדיין מוצא בו האדם את הנחת שחיפש במשך השנים, בתי אבות בצפון מגבירים היום את הפעילויות שלהם גם בחצרות בית האבות למען אותו שקט מרגיע בשביל להעביר אותו בצורה רוחנית ונעימה לכל אותם מבוגרים אשר ישנים בבית אבות.

בתי אבות בצפון - לבחור ולא להתפשר

לרוב כאשר אנחנו בוחרים בתי אבות ליקירינו ולאהובינו אנחנו חושבים על אותו פרמטר חשוב - מיקום גיאוגרפי, האם אנחנו נוכל לבקר אותם בביקורי פתע וביקורים מזדמנים? האם אנחנו נוכל באמת לדעת מה קורה שם בזמן אמת בימים כאשר המבוגר ירצה חברה? לבחור בית אבות לפעמים כולל המון פרמטרים, כאשר המבוגר מחליט שהוא מעוניין לבחור בין בתי אבות בצפון, רוב הפרמטרים נעלמים, המיקום כבר לא אופציה, איכות הצות מצטמצם לצוותים הנמצאים במקומות הנ"ל, הרי אין באפשרותינו לברור יותר, אך בזכות הבחירה הרבה שנוצרה בעקבות אהבה לצפון מצד המבוגרים, בתי אבות בצפון הגדילו את כמות הצוותים, הגדילו את הפעילויות ואף את איכות הצוותים למען אותם קשישים אשר מפחדים לבחור בעיניים עצומות.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.