בתי אבות לסיעודיים צלולים

יש להבין, כי המונח ''סיעודיים'' אינו מתייחס לקבוצה הומוגנית. אנשים סיעודיים יכולים להיות קשישים מאוד, קשישים צעירים, או אנשים צעירים. כמו כן, ישנם אנשים סיעודיים הסובלים מדימנציה ברמה זו או אחרת. ישנם גם סיעודיים קשים הזקוקים לעזרה בכל פעולות היומום, ומצד שני ישנם סיעודיים קלים.

כאשר המטרה היא לאתר בית סיעודי יש להגדיר את הצרכים והרצונות של הלקוח הסיעודי ולסייע לו במציאת בית מתאים שיענה על מירב אותם צרכים ורצונות. בכל מקרה, הבית האופטימלי חייב שייתן שירות ואיכות טיפול מירבי ללקוח הסיעודי. כאשר מדובר באדם סיעודי צלול, יש לשים דגש מיוחד גם על סביבה שתספק לו שמחה ואיכות חיים.

סיעודי המוגדר כצלול מודע היטב לסביבה המקיפה אותו. ככל שניתן, חשוב למצוא בית עם מאפיינים יחודיים ולהלן מספר דוגמאות:

בית אבות בקיבוץ- בתי אבות בקיבוץ הם בדרך כלל בתים קטנים הכוללים מספר קטן של דיירים בעלי קומה אחת בלבד ומוקפים בדרך כלל בגינה וסביבה ירוקה.

בתים משולבים- בתי אבות משולבים הם בתים הכוללים מספר מחלקות כמו, מחלקה סיעודית ובנוסף מחלקה לעצמאים ותשושי גוף. הדייר הסיעודי יהנה ממגון שירותים סיעודיים הניתנים בבית הסיעודי אך בנוסף יוכל להתערות עם דיירים ממחלקות אחרות. בצורה זו, יהנה הדייר הסיעודי הצלול ממגוון רחב של שירותים חברתיים ותרבותיים, כאלה שלא ניתנים בדרך כלל במחלקה סיעודית. בית משולב יספק גם את הצרכים הפיזיולוגיים כמו גם הצרכים החברתיים-נפשיים.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.