יישור שיניים למבוגרים - אף פעם לא מאוחר מדי!

יישור שיניים למבוגרים - אף פעם לא מאוחר מדי!

מראה השיניים בעל השפעה ישירה על ההופעת החיצונית והביטחון העצמי וזו הסיבה שרבים עוברים טיפולי אסתטיקה דנטאלית לשיפור חזות השיניים מציפויים ועד הלבנות. עם השנים, השיניים מזדקנות, מאבדות מהגוון הלבן הטבעי וזזות ממקומן ומתעקמות או מצטופפות.

יישור שיניים הוא חלק בלתי נפרד מהשגת מראה אטרקטיבי כאשר יש מי שסובלים משיניים עקומות כתוצאה מתזוזת השיניים לאורך השנים, דלקות חוזרות ונשנות, פגיעה פיזית וכדומה וחוששים שלא יוכלו לבצע יישור שיניים בגיל מאוחר. הבשורות הטובות הן שגם אם לא עברתם טיפול אורתודנטי בגיל צעיר ניתן לעשות זאת בגיל מאוחר ללא אי הנוחות הפיזית או המטרד האסתטי שנלווה לכך, זאת הודות לשיטות מתקדמות בענף.

למעשה, על פי נתונים של האיגוד האמריקאי לאורתודנטיה (AAO), מספר המבוגרים שעברו טיפול אורתודנטי עלה בעשור האחרון בכ-40% וליישור שיניים, מעבר להיותו טיפול המסייע ביצירת מראה צעיר ונחשק יותר, יש גם יתרונות בריאותיים חשובים: קשה יותר לנקות שיניים צפופות ועקומות ואלה עשויות לגרום להיווצרות של ריח רע מהפה וכן לדלקות רבות שעשויות להוביל לבעיות בשל אובדן שיניים ומעבר לכך, מי שפונה לטיפולי שיקום פה למיניהם יכול לפגוש בדרך אתגרים שקשורים למבנה השיניים הנוכחי ויישור יוכל לסייע לרופא המשקם להשיג תוצאות טובות יותר.

בנוסף, שיניים עקומות עשויות לגרום לבעיות בלעיסה שיוצרות לחץ ועלולות להוביל גם לכאבי ראש מתמשכים ובמקביל, מחקרים הראו ששיניים עקומות עשויות לגרום גם לבעיות בהגייה. היווצרות של דלקות כתוצאה משיניים במבנה בעייתי מובילה במקרים מסוימים לדלקות סביב רקמת החניכיים ובחלל הפה ויכולה אף להעלות את הפוטנציאל למחלות לב וכלי דם.

נשלף בקלות – כמעט ולא נראה לעין

תשכחו מהסד המתכתי המסורתי. בניגוד לסברה הרווחת שיישור שיניים כרוך באי נוחות מתמשכת בשל פלטות ברזל מאסיביות ודומיננטיות, הרי שכיום המצב הוא אחר ויש בשוק פלטות שקופות המאפשרות להסתובב עם מערכת יישור שיניים למבוגרים שכמעט בלתי נראית. פלטה שקופה Invisalign מובילה היום בקרב צעירים ומבוגרים בשל מגוון היתרונות שהיא מציעה למטופל.

ראשית, יצירתה מבוססת על סריקה והדמיה מיוחדת ליצירת פלטה בהתאמה אישית לכל פציינט. שנית, היא ניתנת להרכבה כ-22 שעות ביממה, כך שאפשר לבלות שעתיים גם בלעדיה, בין אם למטרות צחצוח או אכילה. הפלטה עצמה אינה פולשנית וכמעט אינה נראית בפה ונוחה יחסית. היא לא פולשנית כמו התקנים אורתודנטיים אחרים והיא עובדת על יישור הדרגתי של השיניים. עצם העובדה שניתן להסירה למשך שעתיים ביום מאפשרת גם שמירה על היגיינת הפה והחניכיים שקריטית להצלחת הטיפול ולבריאות הפה. הטיפולים אצל הרופא גם הם מעטים בהשוואה לטיפולים אורתודנטיים אחרים ולרוב מדובר במספר פגישות שנע בין 4-6 פגישות לאורך הטיפול, שנמשך לרוב כשנה.

תוצאות מרשימות בטיפול אורתודנטי שמתאים גם למבוגרים

יתרונות נוספים של פלטה זו טמונים בכך שהיא יכולה לטפל בבעיות ובפגמים שונים כמו תפקודי מנשך לא תקינים, פער בין לסת עליונה לתחתונה, סגר צלבי, שיניים עם צפיפות יתר, מנשך עמוק, הפוך, פתוח וכדומה. המערכת מפעילה פחות לחץ ממערכות השונות ונחשבת לגמישה במיוחד לנוחות המטפל והמטופל.

חשוב כמובן לפנות למרפאה מקצועית המציעה את הטיפול במערכת שקופה המיוצרת בהתאמה אישית ולרופא שיידע בדיוק כיצד לתפעל את המערכת בהדרגתיות לפי תזוזת השיניים תוך מעקב אחר התוצאות וכן, לקבל הנחיות מדויקות על הפרוצדורה והתהליך כולו על מנת להגיע באמת למראה האטרקטיבי ביותר בנוחות המקסימלית. יישור שיניים שגורם לרבים לחייך וגם בגיל מתקדם.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.