נולד לכם נכד חדש – מה תקנו לו?

כהורים, אנחנו מייחלים במשך השנים להמון דברים עבור הילדים שלנו. למשל, ציפייה שילמדו לימודים גבוהים, שימצאו עבודה טובה שתגרום להם לאושר, או שיפגשו את בן הזוג המתאים. אבל, כאנשים מבוגרים שהקן שלהם התרוקן, יש דבר אחד שרובנו רוצים מאוד, וזה – נכדים.

השמחה על ילד שזה עתה נולד היא רק ההתחלה. כעת, מגיע החלק הכיפי שכולל קניות לתינוק החמוד – צעצועים חינוכיים, בובות ממולאות או בגדים קטנים וחמודים... אבל, זוהי גם הזדמנות לעזור בחלק מהעלויות המתמשכות כמו חיתולים, מזון לתינוקות, או נעליים קטנטנות שאף פעם לא נשחקות, אלא פשוט הופכות קטנות כי התינוק גדל...

ההורים של התינוק, מבורכים אם יש להם שני סטים של סבא וסבתא שמעריצים את הילד שלהם. וזה לא רק בגלל שיש להם בייביסיטר אוהב ואמין. החום והאהבה האינסופיים שסבא וסבתא מרעיפים על הנכדים שלהם יכולים להיות הזיכרונות הכי חביבים שלהם לאורך כל הילדות ולאורך כל הזמן שהם מבלים עם הסבים. זיכרונות אלה יישארו כעדות נאמנה לערכי המשפחה, לאורך דורות.

מארזי מתנה

אתרי מתנות ליולדת ולרך הנולד מציעים היום מארזי מתנה מקסימים שהם גם יפים וגם שימושיים. בדרך כלל מארז מתנה אלה כוללים סט שנארז באופן מוקפד עם קופסה מעוצבת, עטיפת צלופן מעוטרת וכרטיס ברכה יפהפה. הנה כמה הצעות למארזי מתנה שכאלה:

- מארז לילה ובו סט של שמיכת תינוק וחיתול טטרה שעליהם רקום שם התינוק.

- מארז ביגוד שכולל בגד גוף עם שרוול ארוך, מכנס עם רגלית וכובע תואם. המארז מגיע בקופסת קרטון קשיחה ומעוצבת.

- מארז רב שימושי – המארז כולל ביגוד בתוך קופסת משחק. הקופסה העגולה עשויה מקרטון קשיח ובחלקה העליון צורות רכות מבד נעים שבעזרתן אפשר להכיר צורות וצבעים ולהשחיל צורות לקופסה. בתוך הקופסה מונח הביגוד שכולל אוברול עם שרוול ארוך, כובע, זוג גרפיים וחיתול טטרה.

מתנות לנצח

בחירת מתנה לנכד החדש שזה עתה נולד היא שמחה אמיתית שמשקפת את רוח האירוע. המתנה שתבחרו היא לפעמים הרבה יותר מתנה ליולדת מאשר לתינוק. בכל אופן היא יכולה להיות משהו שכאשר הנכד יגדל הוא יבין מי נתן לו מתנה מיוחדת זו וישמור עליה לנצח. כלומר, חשבו על מתנה שתישמר לאורך שנים רבות.

פריט מכסף – יש מספר פריטים מכסף שמיועדים במיוחד לאירועים שכאלה. אפשר לקנות פריט יודאיקה שמתאים לבן או לבת ולחרוט עליו את שם התינוק או התינוקת עם תאריך הלידה.

תכשיטים – תכשיטים לתינוקות הם מתנה פופולארית. יש צמידים לתינוקות שאפשר לרכוש באתרי האינטרנט. גם על הצמידים אפשר לחרוט את שם התינוקת.

מתנה מקורית

שמיכת טלאים לתינוק בעבודת יד – זו מתנה ליולדת ולתינוק שהיא גם מקוריות וייחודית וגם יכולה להישמר לאורך שנים. יום אחד כשהתינוק יגדל, אפשר יהיה למסגר את עבודת הטלאים ולתלות על הקיר כמזכרת נצח. אם עדיין יש לכם כמה בגדי תינוק יוקרתיים של ההורה של הנכדה החדשה שלכם, תוכלו לחתוך את הבגדים לריבועים ולהפוך אותם לשמיכת טלאים מושלמת לתינוק.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.