שמירה על מראה צעיר עם שיטת עיצוב הגבות המושלמות

הגבות נמצאות במרכז הפנים שלנו והן חלק אינטגרלי וחשוב מהם. הן נותנות לנו מסגרת לפנים וכשמביטים למישהו בעיניים, מיד רואים גם את הגבות שלו, שבולטות ומהוות חלק מהבעות הפנים.

לא מעט מאיתנו, בעיקר אלו שהיו נערות בדור הקודם, מתמודדות היום עם הנזקים מהעבר. בשנות ה-2000, היה נפוץ מאוד לשרטט ולעצב גבות דקות מאוד, מחודדות, לרוב בצורת שפיץ, ולתת להן מראה שונה מהמראה הטבעי שלהן, גם למי שזה פחות התאים לה ולצורת הפנים שלה. היה נהוג למרוט אותן בעזרת שעווה או חוט באופן קבוע, כי זה היה הטרנד וזו הייתה האופנה.

היום, האופנה השתנתה והמעצבים והמאפרים הגדולים כבר הבינו, כי יש לשמור על המראה הטבעי של הגבות שלנו, לנסות להקנות להן מראה טבעי ככל הניתן ולשמור עליהן עבות ולא מחודדות כמו פעם. נשים רבות, שנהגו לעצב את הגבות שלהן בצורה הזאת, עוד מתמודדות עם נזקי עיצוב הגבות מהעבר, וחולמות על גבות עבות וטבעיות כמו של הנערות היום.

כדי להתמודד עם נזקי השעווה והשערות שהיו בעבר, אך לא צומחות יותר היום, או להתמודד עם חורים בגבה, נזקים, חוסרים של שיער או מראה דק או לא טבעי, או כזה שלא הולם את מבנה הפנים והאישיות, ישנן אפשרויות רחבות ומגוונות לעצב את הגבות ולשוות להן מראה כמעט טבעי.

שיטת השערה – החדרת פיגמנט לעור על ידי שרטוט של קווים דקים שנראים ממש כמו שערות על הגבה עצמה. בדרך הזאת משתמשים במחט דקה מאוד, ומשרטטים קווים דקים ועדינים כדי להשלים את החוסרים בגבה ולמלא אותם. התוצאה מקנה לגבות מראה קרוב מאוד לטבעי ומקנה מראה טבעי ועדין. עם זאת, יש לשים לב לכך שיש לחזור על הפעולה לעיתים קרובות ולחדש את הפיגמנט, וכי הטכניקה לא מתאימה למטופלות עם עור שמן ונקבוביות פעורות שעשויים לגרום לשקיעת הפיגמנט וליצירת כתם דמוי מריחה על העור.

שיטת ההאבקה, האומברה, הפודרה או הפרינסספאודר - טכניקה אלגנטית למילוי של שטחים או חלקים בגבה באמצעות החדרת הפיגמנט אל תוך העור בתפזורת (כמו פיזור של אבקה) בגוונים משתנים בהדרגה ליצירת מראה טבעי. השיטה הזאת מתאימה לכולם ומאפשרת לעצב גבות שנפלו, להשלמת שיערות חסרות וליצירת מראה טבעי ומודרני. יש לשים לב כי שיטה זו דורשת מיומנות, דיוק וניסיון מבעל המקצוע.

שיטת הבלוק - צביעה של הגבות באופן מסיבי, שיוצרת מראה קשה ובולט. הייתה נפוצה מאוד בעידן הקודם ויוצרת מראה כמעט לא טבעי.

בבחירת צורה לגבות יש לשים לב לכמה דגשים: יש להקפיד לשמור ככל הניתן על הצורה הטבעית של הגבה ולשוות לה מראה כמה שיותר טבעי, יש להקפיד יחד עם זאת על התאמת הצורה למבנה הפנים, ולהקפיד שהגבה תחמיא לפנים ותתמזג איתם ולא הפוך.

מומלץ לבחור בבעל מקצוע מוכר, מקצועי, יסודי ומיומן , אליו אתן מתחברות גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית. מדובר בתהליך לא פשוט ולא קצר, וחשוב מאוד ליצור אמון ולסמוך על מי שאתן בוחרות לעצב חלק משמעותי כל כך מהפנים שלכן.

יש להקפיד לבחור בבעל מקצוע מיומן ומנוסה, כדי להבטיח שתצאו ממנו שמחות ומאושרות ויפות כמו שמגיע לכן להיראות.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.