ביקור רופא בכל מקום ולכל גיל

תהליך ההזדקנות עשוי לעיתים להיות מלווה בקשיים ובמורכבויות, בעיקר במישור הבריאותי. שכיחותן של פציעות או בעיות בריאותיות עולה עם הגיל. בריחת סידן שעשויה לגרום בעת נפילה לשבר באגן או שחיקת סחוס לדלקת מפרקים ניוונית שתפגע בתפקוד היומיומי, רמות לחץ דם משתנות ועוד.

הצורך בטיפול רפואי גובר עם הגיל. האוכלוסייה המבוגרת, בין אם חיה לבד בבית או עם עוזרת שמגיעה עד אליה לבית ובין אם חיה במסגרת תומכת כמו בבית אבות, זקוקה במצבים שונים למענה רפואי איכותי ומהיר. אך לרוע המזל מבוגרים לא תמיד משיגים את העזרה הרפואית הנדרשת.

מדוע למבוגרים קשה יותר לקבל טיפול רפואי?

עבור רבים, ההגעה לקופת חולים או למוקד רפואי או לבית חולים דורשת מאמץ רב, עד כדי כך שלעיתים הקשישים שזקוקים לעזרה - מוותרים מראש על קבלת טיפול רפואי.

קשיים כמו נסיעה, עמידה בפקקים, המתנה בתורים, אינטראקציה עם צוותים שונים והביורוקרטיה שכרוכה בקבלת טיפול רפואי בהחלט עשויים להתיש מראש.

בתקופת הקורונה הצטרף לקושי הטכני להגיע פיזית לרופא, גם החשש המוחשי מפני הידבקות. רבים העדיפו לשהות במסגרת המוכרת להם באזור הנוחות מאשר להגיע למקום בו סיכויי ההידבקות עשויים להיות יותר גבוהים.

אך לא כל טיפול אפשר לדחות או להימנע מקבלתו. במידה ומצב רפואי אינו מטופל כשורה הבעיה עלולה להחמיר ויתכן שאף ייגרם נזק מהותי עד רמה של סכנת חיים.

לכן, חשוב מאוד להנגיש ככל שניתן את הטיפול הרפואי עבור הגיל השלישי שזקוק לו בצורה אינטנסיבית במיוחד.

p style="direction: rtl;">שמירה הדוקה על בריאות הקשישים מתאפשרת יותר בבית אבות בו פועל מערך מקיף של אנשי צוות שנמצאים לרשות הדייר וכן באמצעות שירות פרטי כמו ביקור רופא, שיכול להגיע עד לבית המטופל, לבצע אבחון ולהציע את הטיפול הנכון בהתאם למצב.

מהם היתרונות של רופא עד הבית?

קיימים יתרונות רבים לשירות כמו ביקור רופא בבית בין אם מדובר בבית פרטי או בבית אבות. סביבת המגורים היא המקום הנוח וכאשר מרגישים לא טוב, אפילו יותר מתמיד רוצים להישאר ב"אזור הנוחות".

רופא המגיע הביתה חוסך מראש את הטרחה שקיימת בפנייה פיזית לטיפול רפואי מחוץ לבית או לבית אבות, על אחת כמה וכמה אם ישנם קשיי ניידות או אין מי שיסייע בהגעה למוקד.

רופא מיומן ומנוסה ואמין מחברת שירותים רפואיים מובילה יכול להגיע בכל עת ולכל מקום לביתו של המבוגר שזקוק לטיפול ולחסוך את הזמן והמאמץ שנלווים ליציאה מהבית לצורך ייעוץ או טיפול רפואי.

מדובר בנבחרת של רופאים איכותיים ומקצועיים שנבחרו בקפידה ומספקים שירותי ביקור חירום לצד ביקורי רופא שגרתיים במיוחד כשעולה צורך בביקורת, מעקב או טיפול רפואי מתמשך על בסיס קבוע במקרה של מחלות כרוניות או סיכון גבוה למחלות כרוניות וכדומה.

למטופל המבוגר יהיה קל יותר לקבל ייעוץ או טיפול בסביבה הטבעית המוכרת לו במיוחד אם מדובר בשעה לא קונבנציונאלית או במועד כמו סופ"ש או חג.

רופא שמגיע עד הבית יכול במקרים רבים להחליף טיפול רפואי במוסד רפואי או להפחית סוגים שונים של טיפולים אלה ובמקרים שונים אף לשפר את הסיכוי להחלמה מהירה יותר, במיוחד בתקופת הקורונה בה מעוניינים למזער ככל שניתן את סיכויי ההדבקה במוסדות בעלי תנועה גבוהה.

על מנת לקבל את המענה הרפואי הטוב ביותר, חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית מובילה המספקת בין היתר ביקור רופא ושירותים משלימים כמו מעקב רפואי וכן זמינות גבוהה של רופא טלפונית ופיזית יחד עם ביקור בית של אחיות וטיפולים כמו ריפוי בעיסוק או קלינאות תקשורת וכל זה ביחס אישי, אדיב ומסור למען רווחתו של המטופל.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.