מוצרי ספיגה למבוגרים - אין צורך להרגיש לא נוח

שינויי הגיל, מצבים רפואיים שונים ותהליך הזדקנות הגוף עלולים להשפיע על אורח החיים שלנו ועל איכותם ולעיתים מחייבים אותנו להסתגל למצבים לא פשוטים. אחת התופעות הפיזיולוגיות שעלולה לגרום לנו אי־נחת, היא בריחת שתן. אנשים רבים סובלים מבריחת שתן ובגילים מתקדמים יותר גם מאי־שליטה על הסוגרים. רובנו מרגישים לא נוח לדבר על הנושאים הללו, אך אין סיבה לכך. מחקרים מלמדים שלפחות מחצית מהמבוגרים סובלים בתקופות שונות בחייהם מבריחת שתן. התופעה שכיחה במיוחד אצל נשים בהיריון, נשים לאחר ליד ובגיל המעבר וכן בקרב קשישים. קשישים רבים נאלצים להתמודד עם אי־שליטה בסוגרים, ותופעה זאת נעשית קבועה ככל שגילם מתקדם.

אף שמדובר במצבים גופניים אנושיים אומנם אך אישיים מאוד, וזהו נושא שמעורר אי־נחת רבה, אין צורך להרגיש לא נוח. בימינו אפשר למצוא בקלות מוצרי ספיגה מסוגים שונים באיכות גבוהה ולקנות אותם בקלות בשווקים או בקנייה מקוונת.

היגיינה מרבית והגנה מלאה

אפשר לומר שרוב החברות המייצרות מוצרי הספיגה כיום מצליחות לעמוד בתקני הייצור המחמירים והתוצר הסופי מספק למשתמשים היגיינה מרבית והגנה מלאה. מוצרי ספיגה חייבים לספק הגנה מלאה, וההגנה היא ערך עליון שמנחה ומכוון את תהליכי הפיתוח והייצור שלהם. הלקוח המשתמש במוצרי הספיגה, צריך להרגיש ולדעת שהוא מוגן לגמרי מפני דליפות שתן או מפעילות מעיים שאינה נשלטת, ושסביבתו תישמר היגיינית ונעימה. מוצרי הספיגה צריכים להקל את חייהם של המשתמשים ולאפשר להם להמשיך ולנהל אורח חיים מיטבי למרות הקשיים. 

להשתמש מוצרי ספיגה טבעיים ואיכותיים

אומנם נדמה שיש סטיגמה חברתית בנושא בריחת שתן או אי־שליטה על הסוגרים, אך הגישה מתחילה להשתנות ובמיוחד בשנים האחרונות. מדובר במצב נפוץ מאוד, ואצל אנשים רבים הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההזדקנות. האיכות של מוצרי הספיגה השתפרה משמעותית בשנים האחרונות ובמיוחד הודות למודעות הסביבתית הרבה. חיתולים אקולוגיים הם אחד התוצרים הטבעיים של תהליכי פיתוח מתקדמים ומוכוונים אקולוגית. מוצרי הספיגה המתכלים הם איכותיים, מותאמים למידות גוף שונות ומספקים למשתמשים הגנה מלאה ונוחות מרבית.

מה היתרונות של מוצרי ספיגה למבוגרים?

למוצרי ספיגה למבוגרים יש יתרונות רבים. ראשית, הם נוחים לשימוש. אם מתאימים היטב את מוצר הספיגה למידת הגוף, הוא אינו מורגש ומאפשר למשתמש להמשיך בנוחות בשגרת יומו. שנית, הם מונעים מהמשתמשים מבוכה וחוסר נוחות שנגרמות מדליפת שתן או מאי־שליטה בסוגרים. הם שומרים על הבגדים נקיים ועל הסביבה הביתית נקייה והיגיינית. אפשר למצוא מוצרי ספיגה הנלבשים על הגוף כמו תחתונים. מוצרים מסוג זה מאפשרים למשתמשים שגרת חיים רגילה, איכותית ונוחה וכן דיסקרטיות מלאה. אפשר גם למצוא מוצרי ספיגה המתאימים למשתמשים סיעודיים. מוצרים אלה מקילים את הטיפול במטופלים הסיעודיים ונוחים לשימוש המטפלים. זקוקים למוצרי ספיגה? יש פתרונות רבים לכל מצב, וכל משתמש יכול למצוא בקלות את מוצר הספיגה שמתאים לו.

אל תרגישו לא נוח!

מרבית מוצרי הספיגה כיום מאפשרים למשתמשים להמשיך ולנהל אורח חיים איכותי בנוחות מלאה. אז אל תרגישו לא נוח. חפשו את מוצר הספיגה שמתאים לכם והמשיכו בשגרת יומכם כרגיל.

 

מיעד נוסף

ביטוחי בריאות לגיל השלישי

על דיור מוגן ותביעת סיעוד - איך זה עובד?

מטפל סיעודי או בית אבות - מה עדיף?

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.