משפחות מספרות

בנושאים רבים, קלים וחשובים כאחד אנו מקבלים החלטות לפי תהליך מחושב ומושכל, הכולל איסוף מידע רלוונטי, הצבת חלופות אפשריות, ובחירת הפתרון או החלופה הטובים ביותר. בנושא כה חשוב, עתידם של יקירינו (במקרים רבים אמא או אבא) איננו נוהגים כך. רובינו לא מתכננים לתקופת הזקנה. אנו נוהגים לטמון את ראשינו בקרקע ומאמינים שהזקנה לא תפקוד אותנו או את יקירנו אלא את אחרים...

מסיבה זו, כאשר אנו נאלצים לקבל החלטות בנושאים אלו (לדוגמה - בחירת עובד זר, או בחירת בית אבות), אנו עושים זאת בתנאי לחץ, ללא קבלת מידע הולם, ומכאן איכות קבלת ההחלטות יורדת.

סיפורי המשפחות הנכללים להלן מתארים עדויות מהשטח, מקשישים ומשפחותיהם. מניסיונותיהם של משפחות אלה, אנו מקווים שתוכלו להפיק מידע שימושי אשר יעזור לכם לא מעט. מטעמי צנעת הפרט, שמות הקשישים ובני משפחותיהם בדויים.

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.