שיפור החיים בגיל השלישי בעזרת מולטי ויטמין

הגיל השלישי הוא שלב בחיים בו רוצים להרגיש ביטחון בכל המובנים. במישור החברתי, הבריאותי, הכלכלי. בית אבות מעניק את המסגרת התומכת שאנשים מחפשים, מתחושת הקהילה דרך השירותים הרפואיים המתקדמים ועד צוות מסור.

 

מסגרת תומכת לאיכות חיים טובה יותר

מי שבוחר להתבגר בבית אבות ייהנה גם ממבחר פעילויות ספורטיביות וחברתיות לשיפור התפקוד ואיכות החיים. חשבו כמה זה עוזר להתעורר במקום שאוהבים, לפגוש אנשים שנעים להיות אתם, ליהנות מכושר גופני מותאם לגיל הזהב ועוד. מצב נפשי טוב בהחלט יכול להשפיע לחיוב על המצב הפיזי.

על מנת לחזק עוד יותר את המערכת החיסונית ולהפחית תסמינים שנלווים לגיל ולתהליך ההזדקנות, חשוב לשמור על תפריט מאוזן כפי שמוצע בבית אבות ופעילות ספורטיבית מותאמת על בסיס קבוע.

עם זאת גם בבית אבות שמקפיד מאוד על תזונה מאוזנת ועשירה יכול להיות דייר שלא יאכל בצורה האופטימאלית ויזדקק להשלמה תזונתית בדרך אחרת.

מקרים אחרים קשורים לאי סבילות או אלרגיות למזון וכך לא ניתן לצרוך מזונות מסוימים שמכילים רכיבים חשובים לבריאות או מי שמנהל תזונה טבעונית או צמחונית ויתכן שבעקבות כך ייוצרו חסכים תזונתיים.

 

איך שומרים על תזונה מאוזנת בגיל מבוגר

הבשורות המשמחות הן שישנם חיזוקים בדמות תוספי תזונה שמסייעים בהשלמות הנדרשות של וויטמינים ומינרלים החיוניים לתפקוד ולשמירה על הבריאות והרווחה. בגיל מתקדם עולים הסיכויים לתופעות כמו בריחת סידן ואנמיה, לחץ דם גבוה ותוספים תזונתיים בהחלט יכולים להוות את התוספת הנדרשת.

מולטי ויטמין יכול לשפר את התפקודים היומיומיים ולשמר את המצב הבריאותי ואף להעלות את מצב הרוח. מהו מולטי וויטמין ומה חשוב לדעת על נטילתו?

כל הרכיבים הנחוצים בקפסולה אחת

מולטי ויטמין הוא למעשה תוסף המכיל וויטמינים ומינרלים מסוגים שונים ונחשב לתוסף פופולארי מאוד. היתרונות של וויטמין מסוג זה שהוא יכול להוות תחליף לנטילה של וויטמינים ומינרלים שונים המגיעים בקפסולות ייעודיות נפרדות.

במיוחד בגיל מבוגר, כאשר גובר הצורך בחיזוקים ובמקרים רבים גם לנטול תרופות מרשם רבות, קשה יותר לעקוב אחר התוספים שיש לקחת ועשויים לשכוח או לפספס.

חשוב לדעת שברוב המקרים לכל וויטמין או מינרל שצורכים בצורה נפרדת יכולות להיות הנחיות שונות שקשורות לאופן נטילת הוויטמין כמו למשל, צריכה מומלצת על קיבה ריקה או בכלל אחרי אוכל, בבוקר או בלילה וכן יש גם אינטראקציות שונות בקומבינציות של וויטמינים ומינרלים בינם ובין עצמם ובינם ובין תרופות מרשם שונות שיש לברר מראש.

כאשר מדובר במולטי ויטמין הוא חוסך הרבה כאב ראש, זמן ויכולה להיות לו גם השפעה חסכונית מהבחינה הכספית. כי הוא כולל כבר את הוויטמינים והמינרלים שדרושים בגיל המבוגר באינטראקציה הנכונה בין הוויטמינים והמינרלים בקפסולה ואפשר לברר פעם אחת מהו אופן הצריכה המומלץ ובאיזה מינון ולזכור על בסיס יומי לקחת מולטי וויטמין אחד.

מולטי ויטמין לרוב כולל גם את הוויטמינים והמינרלים שקריטיים בתזונה למניעת חוסרים.

כמובן שיש גם לברר מראש את ההשפעה של התוסף באינטראקציה עם תרופות מרשם ולוודא זאת מול הרופא.

ברוב המקרים לא מומלץ לצרוך וויטמינים או מינרלים נוספים כדי שהגוף לא יקבל כמות גבוהה מדי של וויטמין או מינרל מסוים ולכן כל מה שצורכים יש לבדוק מול רופא.

בכל מקרה, יש לקחת בחשבון שככל שמתבגרים לגוף קשה יותר לספוג חומרים מזינים חיוניים ומכאן החשיבות של תוספי תזונה ובמיוחד מולטי ויטמין שיכלול את כל אשר נדרש.

בחנו היטב מה כולל אותו מולטי ויטמין שנבחר מבחינת סידן לעצמות ורכיבים שיכולים לסייע פיזית ובריאותית וגם קוגניטיבית.

כדאי לקבל ייעוץ תזונתי שזמין גם בבתי אבות וייעוץ רפואי בנושא ולבחור מולטי ויטמין של חברה מובילה בשוק התוספים שאפשר לסמוך על התוצרת האיכותית שלה.

 

 

חיפוש מגורים למבוגרים לפי רשתות מובילות
נוה עמית
עד 120
בית בלב
משען
בית בכפר
חיפוש בית אבות עם ברבן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.